ISSN 1312-0379

weworkforthem книжка и/или цд за продан

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gradinko

Местожителство: sf

МнениеПуснато на: Вто Апр 15, 2003 16:26    Заглавие: weworkforthem книжка и/или цд за продан Отговорете с цитат

една приятелка се връща скоро от щатско, и я помолих да купи тази книжка, която жоровар така горещо препоръча, с идеята да я разгледам безплатно и после да я шитнем на някогоSmile ето офертата:

4/15/2003 4:26 PM poznai Smile poluchih knijkata weworkforthem - tia e mn malka. sega ste pogledna i cdto - mai che stava i za PC

4/15/2003 4:46 PM razgledah go nabarzo - gotski e i ste moje i na pc stoto sa samo gifs and swfs Smile

4/15/2003 4:47 PM znachih originalnia package ste gu davam za 24 (29 go kupih az ) a puk ako iskat samo kopia na diska 15
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
georgivar
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 15, 2003 18:07    Заглавие: Отговорете с цитат

А по колко стотинки на swf? Че се заинтригувАх Smile
nmk

МнениеПуснато на: Вто Апр 15, 2003 19:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ако бях, самите swf-та щях да ги продавам по 4ст на килобайт. 20КБ - левче... чиста работа.
gradinko

МнениеПуснато на: Вто Апр 15, 2003 21:04    Заглавие: питайте и ще ви. Отговорете с цитат

169820156 й е айсикюто, мисля няма да има против да я попитате направо нея
Върнете се в началото
|| ||| | ||

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 16, 2003 10:27    Заглавие: Отговорете с цитат

пусни диска фрее в технолинк Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gradinko

МнениеПуснато на: Сря Апр 16, 2003 18:03    Заглавие: що да не Отговорете с цитат

от библиотеката на сорос центъра по изкуствата май ще ги вземат, и тогава нищо не пречи да го направя, тъкмо и аз да се науча как се качва нещо в технолинк.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети