ISSN 1312-0379

Koi e liubimiqt Vi feed reader?

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
badandmad

Местожителство: n/a

МнениеПуснато на: Чет Апр 28, 2005 9:30    Заглавие: Koi e liubimiqt Vi feed reader? Отговорете с цитат

Do sega ne se bqh zamislql dali Sage feed reader, koito vinagi sym izpolzval e predpo4itan ot pove4eto ili ima dosta po-dobri feed readers, vypreki 4e napylno otgovarq na potrebnostite mi.. I poneje nqmam osobeno dostaty4no vreme za research, ostavqm na vas da izkajete predpo4itaniqta si.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
georgivar
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 28, 2005 13:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм на NewsGator, което е нещо като plug-in за MS Outlook. И е доста приятно инструментче.
rovas

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 28, 2005 16:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък съм доволен от RssReader 1.0.88 и е Freeware
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
nikolay

Местожителство: София / Горна Оряховица

МнениеПуснато на: Сря Май 11, 2005 0:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Bloglines. Feed-овете са с мен и на работа и вкъщи. Интерфейсът е удобен. Пази старите съобщения в архив и ги получавам без той да се допитва да сайта-източник. Има си разширение за Firefox, което ми показва кога има нещо ново. Мога лесно да си структурирам feed-вете по категории. Bold-ва ми непрочетените. Мога да си запазвам избрани entry-та и да си ги чета когато искам. Повечето rss-даващи модули го ping-ват автоматично при промяна и обикновено няма сериозно забавяне между обновяваниятя на сайта и появяването на промените в моя браузър.

Май това е Smile
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети