ISSN 1312-0379

Има ли България своя търсачка

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
rovas

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 29, 2004 11:40    Заглавие: Има ли България своя търсачка Отговорете с цитат

Аз мисля, че НЕ. А вие?
Направих следния search "софийски университет" в google.com, search.bg и dir.bg. Резултати са:

google.com - връща страницата на СУ на първо място
dir.bg - на 4-място, ако успеете от рекламите на първа страница да намерите боксчето за попълване на стринга
search.bg - 10 страници резултати. В първите 10 резултата няма попадение, за останалите 10 страници с по 10 резултата нямах нерви да гледам.

Май си задавам реторични въпроси... Няма да крия, че се инспирясах за това от една статия на georgivar, с която съм 200% съгласен.
Кажете все пак ползвате ли нещо бълграско за да намерите някакво инфо за БГ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gradinko

Местожителство: sf

МнениеПуснато на: Чет Апр 29, 2004 13:39    Заглавие: не, разбира се Отговорете с цитат

а в момента, в който гугъл пуснат и новия гигабайтов жмелSmile
- абеве да се ебе!Smile)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
devil

Местожителство: planet Earth

МнениеПуснато на: Чет Апр 29, 2004 13:39    Заглавие: Ре: Има ли България своя търсачка Отговорете с цитат

По мойто скромно мнение, и поне за мен от БГ търсачките, що годе най-добре се справя тази на Гювеча (говоря само за българските!). Колкото да дир-ника - там търсачка няма (поне това което се намира там, аз не бих могъл да го определя като търсачка).
pipi
Нелегален

МнениеПуснато на: Чет Апр 29, 2004 19:01    Заглавие: Отговорете с цитат

za sajalenie niama dobra balgarska tarsachka ili pone az ne sam otkrila do sega, koeto naistina e tajno, dori s yandex.ru namiram poveche informacia za balgarski web stranici ot kolkoto s balgarski tarsachki, kofti ot druga strana (i tuk riskuvam da bada opluta v konteksta na statiata na georgivar) obache tova si e strahoten nerazraboten potencial v komersialna nasoka. choveka koito sazdade dobra tarsachka spored men ste ima mnogo golemi shansove da izmesti dir ot pazara i zashto da ne e niakoi s "po-blagorodna" dusha.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети