ISSN 1312-0379

Потрябваха ми практически съвети за оценка на ползваемост.

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Шмилев

МнениеПуснато на: Пет Яну 13, 2006 11:54    Заглавие: Потрябваха ми практически съвети за оценка на ползваемост. Отговорете с цитат

Кво сте се умълчали !?
Ааааааааааааааааа !?

Потрябваха ми практически съвети за оценка на ползваемост. По-точно оценка на функционалност на един навигационен бар, на един сайт, на една планета... не е за разправяне, къде са хората тука е !?

Та още в първата отворена статия намерих малка грешчица, явно допусната по невнимание. Тя са намира в "Статии" > "Ползваемост" > "Навигационна слепота. От Хенрик Олсен.", с дна дума първата.
Намира се в заглавието "... , че хората СА или ИМАТ склонността... , избери си СА или ИМАТ, не може всичко да имаш Smile
Ама тва е нищо пред проблема, че тук е яко тихо.
Ама аз за друго съм дошъл.
Обръщам се към всички включително и към съставителите на сайта, изобщо всички, които ми мислят доброто Smile , та искам да чета за ползваемост и по-точно практически начини за оценка на работеща навигация.
Благодаря предварително.
Извинявам се за непрофесионалния език, не съм специалист, но трябва да се свърши една важна за мен работа.
Благодаря още веднъж.
Очаквам отговор!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети