ISSN 1312-0379

Какво ви вдъхновява?

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Дими

МнениеПуснато на: Сря Дек 07, 2005 11:17    Заглавие: Какво ви вдъхновява? Отговорете с цитат

Знам че въпроса е много абстрактен, но тъй като тук има хора които макар и да работят в еднакви сфери се занимават с различни неща Smile
Сигурен съм че и вие мислите че всяко творение си има собствен извор на вдъхновение.
...Обаче....
Какво бихте казали че ви вдъхновява най-силно, най-много ви въздейства и в онези дни ви плесва на стола и ви кара да рисувате? Smile

Колкото и да обичам да се вдъхновявам от природата, това не винаги е така. Всъшност най-вдъхновяващо за мен е възрожденска Българска архитектура. Интериор и екстериор. Няма нищо лошо би казал някой, но аз го възприемам като вдъхновение от чуждо прозиведение, което не мисля че е полезно за ничий мозък.

Ако мога да подредя вдъхновенията ми в топ 3 те биха били:
1. Архитектура /като цяло много ми влияе/.
2. Природа
3. Теми, по който имам какво да кажа. Smile

Какви са вашите?
И знаете ли защо нещо ви вдъхновява? Smile
nintendo

Местожителство: Managua, Nicaragua

МнениеПуснато на: Сря Дек 07, 2005 11:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Клиентите и банковите им сметки .... Laughing (шегичка) Wink

Лично мен мн. ме вдъхновяват разни неща, които ми се въртят из главата ... и напират да видят бял свят. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nintendo

Местожителство: Managua, Nicaragua

МнениеПуснато на: Сря Дек 07, 2005 11:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети