ISSN 1312-0379

PHP скриптове - могат ли да се свалят от качен сайт?

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
hristo
Нелегален

МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2005 20:27    Заглавие: PHP скриптове - могат ли да се свалят от качен сайт? Отговорете с цитат

Можете ли, да ми кажете има ли някаква програма която да сваля цели сайтове, но да ги сваля заедно с различните PHP,CGI или други скриптове.
Триабва ми за да сваля един PHP скрипт - искам да кача на саита си форма, от която потребителите да могат да качват някаква информация за себе си + няколко свой снимки. Например както е в http://www.imoti.bg/?action=submit&l=1&loc=6 но доста по опростено - само име, емаил, URL ако има, коментар и снимките. Мисля си че ако мога да го видя какво долу горе представлява скрипта на този сайт ще мога да го опростя малко и да го ползвам с една моя база данни.
А и след като се качат да могат да се разглеждат както е при търсенето на същия сайт(но без самото търсене а просто да излизат един под друг със съкратена информация - най новите най отгоре - и също както там при избор - показване на по разширено инфо и на качените снимки).
Върнете се в началото
copermine

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Мар 18, 2005 9:36    Заглавие: :) Отговорете с цитат

Very Happy хехе умникоооо тиии Smile Не такава опция не съществува, но за такива кодове погледни в сайтовете с готови скриптове като : http://php.resourceindex.com/
William S. Maugham
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети