ISSN 1312-0379

Dobre, no za6to ne mi haresva ?

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
George
Нелегален

МнениеПуснато на: Сря Фев 02, 2005 22:26    Заглавие: Dobre, no za6to ne mi haresva ? Отговорете с цитат

Zdraveite!

Naposleduk s interes preglejdam vis4ko v Groove Manifesto i bukvalno ne moga da se spra.. BRAVO!

Eto 4e stignah 4ak do foruma, za da vi popitam za suvet Wink

Rabotq vurhu sait za turisti4eska agenciq, i ve4e sum po4ti gotov s na4alnata stranica. Neznam za6to, oba4e imam 4uvsvoto 4e ne6to ne e na mqstoto si i vlo6ava cqlata mi ideq.. Tka i ne mojax da otkriq kude se krie problema.. Moje bi vie 6te mi pomognete Wink

Eto go i adresa:
http://stars.314c.com/enter4.jpg

O4akvam mneniq i preporuki..[/b]
Върнете се в началото
georgivar
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 03, 2005 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблем няма, но това е просто една картинка, която ми се струва само ще пречи на сайта. Предлагам ти едно просто решение - откажи се от картинката и направо действай по сайта.
slmr
Нелегален

МнениеПуснато на: Съб Фев 05, 2005 17:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Мойто скромно мнение е, че проблема е в двата бели елемента
- в началото и края на картинката.

Първо - струва ми се че същите елементи, повтарящи се при избора на език са с по-друг диагонал от големите - пробваи да промениш големите.

И освен това по-големите седят някак си ..."дървено".
Или ги махни изцяло или ги направо да изглежат по 'лачени'.

(в смисъл да не изглеждат като зуумнато и пикселизирани)

Иначе мисля, че картинката си е наред - туристите шъ ги изкефи Smile
Върнете се в началото
George
Нелегален

МнениеПуснато на: Нед Фев 06, 2005 13:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Vse pak si pozvolix da napravq promeni po kartinkata e ve4e skromno moga da zaqvq 4e e zavur6ena..

eto go i krainiqt variant:

http://stars.314c.com/enter5.jpg

georgivar suglasen sum 4e tova e samo edna kartinka ot saita i trqbva da otdelq po-golqmo vnimanie na ostanaloto, no vse pak si misliq 4e zaglavnata stranica e moje bi edna ot nai-vajnite stupki kum edin seriozen sait.. tq govori na potrebitelq za tova kakvo go o4akva i zaduljitelno trqbva da podbujda negovoto luibopitsvo..

Da dobavq 4e spored men prekalenta prostota na dizaina vodi do pustota :L)

[/url]
Върнете се в началото
rovas

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 9:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Доколкото аз схванах, georgivar те съветва да пропуснеш интро страницата, с което съм съгласен. А и да си призная, тази картинка през лятото (което се надявам все някой ден да дойде Smile), на мен ще ми навява само само студ. Не знам, сигурно е асоциация със студа навън, но тези звезди повече ми приличат на снежинки, да не говорим за огледалните образи, които свързвам с ледени отражения Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Nex
Нелегален

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 15:49    Заглавие: hmm ne go oburkvaite ! Отговорете с цитат

vie dobre go suvetvate da mahne intro-to ama se pak 4rez nego se izbira ezika na saita koeto spored men ne e maluk element pri izrabotvane na sait... a moeto mnenie e 4e sinqta 4ast na kartinkata a i samata kartinka e prekaleno golqma i v izvesten smisul bezmislena s tiq gulubi (az sum malko po agresive moje bi zatova ne mi haresvat gulubite) puk i gulubite sa sini kato 4e li v zima i im e studeno hahaha nablegni na imeto na firmata i na izbora na ezik ... tova e...
USPEH
Върнете се в началото
rovas

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 08, 2005 9:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy е, практиката покзава, че има и други начини за избор на език, освен интро страницата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Nex
Нелегален

МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 15:08    Заглавие: Отговорете с цитат

rovas estestveno 4e ima no 4oveka e izbral TOZI ! Se shte se nameri nqkoi da se naprai na po umen i po mojesh Very Happy
Върнете се в началото
bsc system

Местожителство: el. Paso

МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 19:16    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз сьм ЗА да я няма "интро" страницата Idea
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
George
Нелегален

МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Vsu6tnost ste pravi Smile.. nqma smisul ot podobna na4alna stranica ako neinata funkciq e edinstveno smqnata na ezik.. No vse pak krainata duma 6te e na klienta Wink.. Ako toi smetne 4e ne mu e neobxodima 6te q premaxna za nula vreme Smile

Blagodarq za suvetite i kritikite.. Nadqvam se da polu4a i o6te Wink

Eto go vremenniq adress ve4e ne kato pic ami kato html :
http://stars.314c.com/
Върнете се в началото
PIIP

МнениеПуснато на: Вто Фев 15, 2005 11:26    Заглавие: :) Отговорете с цитат

Ако без да искам объркам езикът...

Ще трябва да трия от URIто, за да се върна на spalshа, за да влезна в др, версия ли?...
georgivar
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Фев 15, 2005 11:52    Заглавие: Отговорете с цитат

или ако без да искаш не влезнеш през сплаш екрана Smile
George
Нелегален

МнениеПуснато на: Чет Фев 17, 2005 0:30    Заглавие: Отговорете с цитат

estestveno 6te dobavq buton za smqna na ezika v gorniq desen ugul Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети