ISSN 1312-0379

...и? Как стоят нещата....

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bsc system

Местожителство: el. Paso

МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 19:46    Заглавие: ...и? Как стоят нещата.... Отговорете с цитат

^^P, в темата за НовБьлгарскиУниверситет каза : "az ne vijdam ni6to losho v tova da si profesionalist bez diploma (po konkretnata specialnost) i da razchita6 na freelance-poru4ki (v nai-dobriq sluchai da si otvori6 firmi4ka i da si si sam 6ef )". От там трьгна всичко честно казано Smile
Та как стоят нещата найстина ? Толкова ли е невьзможно ? Има ли място под нащо родно сльнце за такова нещо ? Питам защото ми се поврьща от мисьлта, че НИЕ (като под 'ние' разбираите хората който ...оф това не се обяснява... Very Happy ) трябва да се бльскаме по-цял ден (с кеф признавам) да вдигаме скила до толкова, че да забравиш кьде се намираш и какво ли още не, а всьщност някой хубав ден да разбереш колко ни е шибана дьржавата и как е НЕВЬЗМОЖНО да си отвориш "скромната" малка 'фирмичка'. Хора...с личен опит (а що па не и без опит) да кажат.... и останалите ...какво мислите по-вьпроса има ли несправедливост Twisted Evil

Хах ..., а и за "freelance-poru4ki" Arrow има ли го като оферта ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nex
Нелегален

МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 20:39    Заглавие: Отговорете с цитат

i zashto da ne moje da i otvorish firmi4ka ?
Върнете се в началото
ctx

МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 20:54    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз това не разбрах, защо да не можеш да си отвориш фирма? А иначе за тези "freelance" поръчки поне във Видин си минават. Работя с още един приятел. Нямаме фирма...но клиенти си има. Но не мисля че вечно може да се кара така. Клиентите не се интересуват какво уча (то от възраст се подразбира че още не ми е дошло времето за учене...следване). Интересуват се от това какво мога и какви са възможностите ми. Иначе след някоя друга година ме чака кандидатстване и затова ми беше много интересна темата за НБУ. Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
^^P

Местожителство: Shoplandia

МнениеПуснато на: Съб Юли 09, 2005 1:35    Заглавие: hmm.. 4ak sega Отговорете с цитат

dude, 4ak sega vidqh, 4e e imalo pitane kum men :) meko kazano sum zakusnql, a temata e dulga i dostoina za biri4ka..
ako vse pak ti se lafi nqkoq ve4er sled bachkane i si ot SF.. - Qto -64884429
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreado

МнениеПуснато на: Съб Юли 09, 2005 16:25    Заглавие: Отговорете с цитат

ти не му отваряй дума на рапера за бира щото той само тва чака за да зареже работата Wink
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети