ISSN 1312-0379

центриране в dreamweaver

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
hris7

МнениеПуснато на: Чет Авг 13, 2009 11:56    Заглавие: центриране в dreamweaver Отговорете с цитат

как да центрирам елементите от дадена страница в сайта си?До тук направих следното:създадох страниците във Photoshop, искам да включа и някои анимации-тях направих във Flash,бутоните станаха много ефектни с Fireworks,в Dreamweaver направих следното:Insert/Image Objects/FireWorks HTML,използвах div align="center",за .swf използвах IP Div,връзките между страниците-няма проблем.Ако няма този div align="center",местоположението на флаша е контролируемо(на различни монитори си е там където трябва-някъде върху страницата)като центрирам табличния елемент от Fireworks с този
флаша си отива където си реши...... ( http://file.bg/c22073uCowh -така ми се ще да изглежда втората например страница,в горния празен правоъгълник и по-долу ,върху празната червена площ да стоят анимации)

(Относно езиците за програмиране,имам само основни познания за HTML,които не ми стигат-то е ясно)Crying or Very sad къде греша?какво трябва да направя?помогнете ми,моля ви!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
georgivar
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 14, 2009 7:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами за съжаление е трудно така от дистанция да се разбере какъв е проблемът и как може да бъде решен.

Ето тук има обяснение как с HTML i CSS можеш да направиш това по принцип:
http://css-discuss.incutio.com/?page=CenteringBlockElement

И последно: виж дали някой елемент не е абсолутоно позициониран (например флаша. В HTML и СSS търси за position: absolute. Ако има нещо такова, по-добре да го махнеш.
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Представяне на проекти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети