ISSN 1312-0379

Как почивате, другари?

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
georgivar
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2003 15:04    Заглавие: Как почивате, другари? Отговорете с цитат

Понеже единствената актуална тема е за почивките, нека всеки сподели как ще отмаря от тежкото натоварване през зимните месеци.
moonjogger

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2003 23:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Колкото и банално да звучи, ще отида на море с приятели. Може и сестричката (на 16 годинки си ми е то) си да взема с мен. Само не съм сигурен дали е редно "бате" да се показва в подобна светлина - знаете как е когато се събереш с дива компания... Но има още време. Ще видим Smile Определено имам нужда от почивка. Или поне на мен така ми се иска, хе-хе.

Също така мисля да намина към София, та да ти вида муцуната, както и още няколко "образа". А... и луканки имам да зимам еййй Smile
Не спя, защото съм гладен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
deian

МнениеПуснато на: Вто Юли 01, 2003 15:58    Заглавие: Отговорете с цитат

почивка ... ??!?
.. в какъв смисъл ??

Mr. Green

Последната промяна е направена от deian на Сря Яну 25, 2006 14:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
madlen

Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб Юли 05, 2003 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

д. ти вече и дефиницията на 'почивка' ли забрави ? Razz
не се прави на неразбрал! Very Happy

моята почивка... е аз не съм като вас, вие имате по-голяма нужда от нея. Аз сигурно ще ходя на някоя екскурзия из Европа и на планина най-вероятно. съвсем обикновени неща ще върша Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
steam

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Юли 05, 2003 13:49    Заглавие: :( Отговорете с цитат

m-m-mai niama da uspeia da napravia kakvoto mi se iska. iskam da otida na more ama .... taka kato gledam niama da stigna do tam. e, pone moonjogger she vidia na jivo Smile)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gradinko

Местожителство: sf

МнениеПуснато на: Нед Юли 06, 2003 15:45    Заглавие: open air Отговорете с цитат

триград, чамла, разни забутани морски и планински местенца, с наркотици, приятелки и приятели, музика, фотоапарат. мисля да не стъпвам в клуб до началото на учебната година, и то университетската. за сметка на това ще се усъвършенствам в печенето на скара, както и в брането на гъбгъбгъбкиSmile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rovas

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 7:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Бря-бря как се разговори този народ, като стана дума за почивка Smile
Аз вече "почивах" малко на море 3-4 дена, ама това не го броя, мноо късичко беше Sad
Върнете се в началото
nmk

МнениеПуснато на: Вто Авг 12, 2003 15:17    Заглавие: Отговорете с цитат

http://rockclimbing.com/routes/listArea.php?AreaID=2460
jd

Местожителство: София, BG

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 19:45    Заглавие: Отговорете с цитат

байкинг!
и разни странствания по съседни нам страни! Very Happy
kmakaveev

МнениеПуснато на: Пет Авг 29, 2003 16:49    Заглавие: Е-е-е-ей, балкани-и-и-и-и, вдигайте се в небесата-а-а-а-а! Отговорете с цитат

Аз предпочитам на зелено да отмарям! Жегата не ми понася особено! Пък и какво по-хубаво от това да си почиваш и да се вдъхновяваш едновременно. За мен Родопите са едно страхотно място за почивка! И за вдъхновение! Като ми се ширнали едни Роженски поляни-и-и-и......
http://www.chepelare.dk/Rod/fotos/img21.jpg
Айде, до скоро, че бирата ми се стопли!
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети