ISSN 1312-0379

free images

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Нелегален

МнениеПуснато на: Нед Юли 20, 2003 23:11    Заглавие: free images Отговорете с цитат

imam ogromna nujda ot sait za besplatni 'images'
dokolkoto znam v gettyimages.com triabva da si plashtam (i to kak) triabva mi neshto podobno, ama da e free Smile)) e aide sega, moje i da dam niakoi drug $ ama... abe po-hubavo e da si e bezplatno.
ta hvurlete niakoi link. mersi mnogo.
Върнете се в началото
gradinko

Местожителство: sf

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 9:44    Заглавие: сори майна Отговорете с цитат

обаче безплатните, които знам, не са особено професионални, нито откъм качество на изображенията, нито откъм съдържанието на снимките. аз самият ползвам само гепи уан, както му викам, и извличам садистично удоволствие да уведомявам клиентите, че ще ползват крадени снимки, защото са прошляци да се бръкнат за фотографи. клиентите - включително големи компании - рядко се впечатляват, така че кради, коп, и дан'ти пука.

http://www.photosight.ru/
ей тука можеш да пробваш, ма не са възхитителни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
moonjogger

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 22:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет,

на http://www.photonica.com има доста приятни неща. Сега малко са намалили големината а снимките и са сложили малка щампичка, но има толко-о-о-ва неща да намери човек. Изкуство си е тва фотографията Smile
Не спя, защото съм гладен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
georgivar
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юли 22, 2003 21:25    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sxc.hu/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
iv4u

МнениеПуснато на: Вто Юли 22, 2003 22:37    Заглавие: Отговорете с цитат

tukmo misleh da dobavia tozi gornia
ni6to de 6te dobavia samo 3

www.intuitivmedia.com
www.dieblen.de
www.photocase.de

bezplatni4ki sa...
mejdu drugoto tozi 'Гост' deto e nai-otgore sum az, ama zabravih da se logna. Te saitovete sa super, ama ne mi vur6at koi znae kakva rabota.iskam oshte linkove. mersi. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети