ISSN 1312-0379

Списание за Web технологии на български

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
WDMag
Нелегален

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 14:56    Заглавие: Списание за Web технологии на български Отговорете с цитат

Уважаеми колеги какво ви е мнението за
http://webdevmagazine.co.uk.Списанието за Web технологии на български.

Мерси
Върнете се в началото
georgivar
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 20:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами не мога да си кривя душата и си признавам чистосъдечно - хубаво ви е списанието, другари Smile
WDMag
Нелегален

МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2003 20:40    Заглавие: mersi Отговорете с цитат

Mersi mnogo
Върнете се в началото
PIIP

МнениеПуснато на: Вто Юни 03, 2003 12:07    Заглавие: Отговорете с цитат

..да - хубаво е.. все още тъничко, но хубаво.......

и...

В началото започнах да търся навигация, която да ми помогне да намеря темите... и все отбягвах да свалям .pdf-а - исках да видя дали си заслужава.... и така докато не разбрах, че сте .pdf издание....... щях да си спестя лутане ако го бях разбрал с влизането си....

Късмет....
WDMag
Нелегален

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 9:35    Заглавие: Re; Отговорете с цитат

mersi - sega veche si lichi

WebDev
Върнете се в началото
Vania

МнениеПуснато на: Чет Юни 12, 2003 13:28    Заглавие: Re: Списание за Web технологии на български Отговорете с цитат

най-доброто е че има такова списание.
за сега има малко статии, но интернета е пред вас. за мен, като дизайн има доста визуален шум, но, ако има полезни статии това ще компенсира.

най-лошото е че ме карате да тегля PDF, което ми е омразно, досадно и не е много функционално - по мое мнение. а и малко объркващо - от къде да изтегля и защо да го правя, защо не са линкове изброените теми, защо ме карате да се чудя доста време... е това е, което ме спира да ви поздрявя.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
WDMag
Нелегален

МнениеПуснато на: Чет Юни 26, 2003 15:54    Заглавие: Re: Списание за Web технологии на български Отговорете с цитат

Vania написа:
най-доброто е че има такова списание.
за сега има малко статии, но интернета е пред вас. за мен, като дизайн има доста визуален шум, но, ако има полезни статии това ще компенсира.

най-лошото е че ме карате да тегля PDF, което ми е омразно, досадно и не е много функционално - по мое мнение. а и малко объркващо - от къде да изтегля и защо да го правя, защо не са линкове изброените теми, защо ме карате да се чудя доста време... е това е, което ме спира да ви поздрявя.

MAlko se pouchihme , sega kak e Wink)))

Mersi na vsichkite , ako vi znaeh i bira shtjah da pocherpja

s pojelanie za leka rabota

Bogomil
Върнете се в началото
Webmaniak
Нелегален

МнениеПуснато на: Вто Юли 22, 2003 21:17    Заглавие: Dobro e! Отговорете с цитат

Mnogo si e dobro spisanieto!!! Poslednia broi e napravo
otlichen, a i nagradkite ot novia vi forum ne sa loshi!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети