ISSN 1312-0379

Проблем с подредбата на сайт?

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Cnupo

МнениеПуснато на: Пон Апр 03, 2006 23:01    Заглавие: Проблем с подредбата на сайт? Отговорете с цитат

Здравейте, имам малко глупав въпрос, но се надявам да проявите разбиране и да ми помогнете, защото от известно време ме мъчи. Аз съм начинаещ в тази област, имам някои познания, но не претендирам за някакво ниво...та на въпроса:
Когато работя с Dreamwaver и направя, например една таблица с три колони, като главната ми цел е да постигна лява, централна и дясна част на сайт-а... така де, но в случая използвам и java скрипт, с който хипер връзките от лявата част (менюто) се зареждат във централната част, която се явява iframe. До тук добре, всичко става както го искам, но когато това, което се зарежда в централната част е по дълго или по-късо от първоначалното, се получава едно разместване на меню-то, което никак не ми харесва. Можете ли да ми кажете как да направя така, че всичко да си има точно определно място и да не се променя?

п.п. Малко дългичко стана, но се надявам да ме разберете какво искам да кажа Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nintendo

Местожителство: Managua, Nicaragua

МнениеПуснато на: Вто Апр 04, 2006 1:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Sad Мого сложно бре човек ... по-простите решения винаги са по-добри .. Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Cnupo

МнениеПуснато на: Вто Апр 04, 2006 1:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Което ми напомни, че искам да питам и кое е по добре: да се презарежда цялата страница при кликване на линк или линка да се зарежда само в част от нея... Аз защото го мисля по втория начин, но ако някой може да ми каже по прост начин от моя ще съм благодарен Smile
Върнете се в началото
Nex

Местожителство: Kazanluk/Varna

МнениеПуснато на: Съб Апр 08, 2006 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Като цяло подхода ти е остарял ... тъй като спомена че си начинаещ горе долу защо не научиш xhtml ? Тоя подход с таблици и ифреймс като че ли е крачка назад Confused
За презареждането на страницата мисля че не е проблем да се презарежда цялата защото вече свалените картинки се теглят от кеша и забавянето не е чак толкова голямо че да разчиташ на фреймове.
Успеx!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети