ISSN 1312-0379

Dreamweaver или друго

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nintendo

Местожителство: Managua, Nicaragua

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2006 12:17    Заглавие: Dreamweaver или друго Отговорете с цитат

Абе хора ... яяяяяя, кажете честно кой, къв софт ползва за едитване на html, css, etc. Smile , щото аз ползвам Dreamweaver-a ... а пък мн. хора да питаш ще ти кажат че не е куул.

Та мн. ще ми е интересно да чуя вашето мнение по въпроса. Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
^^P

Местожителство: Shoplandia

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2006 15:10    Заглавие: me2 Отговорете с цитат

me 2, go polzvam
css ako ima - pi6a go sam (obiknoveno)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Petrunov

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2006 8:57    Заглавие: аз използвам.. Отговорете с цитат

ZEND
Върнете се в началото
Nex

Местожителство: Kazanluk/Varna

МнениеПуснато на: Пон Фев 27, 2006 20:28    Заглавие: Отговорете с цитат

az polzvam Top Style Pro 3 ... dosta dobra programka. Pretendira 4e validira koda ... dava podskazki za zabraveni atributi .. ima opisaniq na otdelnite CSS versii kato ne dava nenujni opcii ako ne sa validni za dadeniq CSS. Poddurja xhtml i t.n. otdolu ima preview ... abe predimstvata sa dosta i trqbva da se vidi.

S dve dumi MNOGO DOBRA za hora koito ne pishat ASP, PHP i drugi server side raboti, a nablqgat na design i page coding-a. Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
georgivar
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 09, 2006 13:05    Заглавие: Отговорете с цитат

HTML пиша в Dreamweaver, защото има много добри подсказки при писане на кода, плюс това има вграден файл мениджър + разни други вградени бози (най-вече за бързо форматиране на текста), които много работа ми спестяват. Един вид ме оттървава от излишното писане на код.

CSS пиша в TopStyle. Има също много добри подсказки и разни благинки - моментално валидиране на css-a, разни спсисъци с пропъртита и правила - шорткъти с други думи.

Dreamweaver не ми е много удобен за CSS, защото там подсказките не са толкова добри, пък и ми липсват някои от функционалностите, които имам в TopStyle.

И май е само тва.
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети