ISSN 1312-0379

http://www.lemon.bg

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  

Харесва ли Ви сайта : www.lemon.bg ?
Супер e !
37%
 37%  [ 3 ]
Нищо особено .
50%
 50%  [ 4 ]
Не ми харесва !
12%
 12%  [ 1 ]
Общо гласове : 8

Автор Съобщение
ko

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Юли 22, 2004 11:47    Заглавие: http://www.lemon.bg Отговорете с цитат

На Вашето внимание :

PIIP

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юли 22, 2004 12:37    Заглавие: Нищо особенно. Отговорете с цитат

Емоцията и настроението в предишният дизайн беше по-голяма... Този прилича на масовизация... много двуцветно... и много безсмислен splash screen...

Пишете, че най-добре е 1024*768 - но при тази резолуция някои от текстовете с трудно читаеми... За да разбера кой бутон къде води трябва да мина от горему, за да се освети - губя време...

Кофти код... за флаша нямам възаржение - ако AS и то доста добра работа е свършена...

Тези запълвания при onmousever немогат ли да стават малко по бързо... изчакването не е много неприятно...

Сайта не е лош... но не е нищо особенно (или по-точно - нищо запомнящосе)...
kmakaveev

МнениеПуснато на: Чет Юли 22, 2004 13:17    Заглавие: Отговорете с цитат

когато застана с мишката върху Вход за клиенти и кликна в полето "потребителско име" аз обикновено я отмествам настрани, за да виждам какво пиша. в този случай, обаче, като я отместя формата ми изчезва.
по показатели като "красота", "визия", "майсторство" ако щете и други подобни - 6+.
цветовете на лимона са много приятни, както и на този сайт, но като ползваемост има доста проблеми. иначе е идеен. както всички сами разбирате, тези мнения са субективни.
steam

МнениеПуснато на: Чет Юли 22, 2004 14:02    Заглавие: bug found Отговорете с цитат

http://steam.cult.bg/temp/untitled.jpg
na kartinkata e pokazan bug koito propalziava samo kogato se opitash da scroll-nesh s Ctrl+wheel pri tova v koiato i da e chast na ekrana. t.e. edva li bug-a e pri vas, no za tova pak topkata e u vas Smile))
saglasen sam s PIIP .... efektno se e poluchilo no tazi praznina e mnogo goliama. mnogo prazni prostranstva vsiako ot koito ednoznachno postaveno ... mai ot tuk idva skukata. niama kakvo da te iznenada. prosto minavash otgore i niama druga intriga. Podoben nachin na interaktivnost triabva da bade kompensiran s po-bogat layout s poveche podrobnsti .... Rolling Eyes .. prosto si razsajdavam. Mnogo e dobre napraven no e izpusnato neshto otkadeto idva i skukata. Az go imam tozi site za beta versia, koiato e etap na technichesko nivo. testvaite i posle go dovarshete.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
to6ko

МнениеПуснато на: Чет Юли 22, 2004 17:04    Заглавие: Re: http://www.lemon.bg Отговорете с цитат

ko написа:
На Вашето внимание :

Citiram i nqma da povtarqm!!!!, koito ne mu aresva flash-a v site-a ili samiq site, neka da se logne v cs.nikaragua.net.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
to6ko

МнениеПуснато на: Чет Юли 22, 2004 17:07    Заглавие: Re: bug found Отговорете с цитат

steam написа:
http://steam.cult.bg/temp/untitled.jpg
na kartinkata e pokazan bug koito propalziava samo kogato se opitash da scroll-nesh s Ctrl+wheel pri tova v koiato i da e chast na ekrana. t.e. edva li bug-a e pri vas, no za tova pak topkata e u vas Smile))
saglasen sam s PIIP .... efektno se e poluchilo no tazi praznina e mnogo goliama. mnogo prazni prostranstva vsiako ot koito ednoznachno postaveno ... mai ot tuk idva skukata. niama kakvo da te iznenada. prosto minavash otgore i niama druga intriga. Podoben nachin na interaktivnost triabva da bade kompensiran s po-bogat layout s poveche podrobnsti .... Rolling Eyes .. prosto si razsajdavam. Mnogo e dobre napraven no e izpusnato neshto otkadeto idva i skukata. Az go imam tozi site za beta versia, koiato e etap na technichesko nivo. testvaite i posle go dovarshete.

ohoooo ama ti znae6 kade e namira buton4eto "print screen" , ama tva e 4udesno , prosto neveroqtno, ta kakvo za "buga" ne6to s windows4eto mai, ami barto4ka sloji si mozilka batka, hem e bezplatna hem nqma da ima6 problemi s flasha, ama paro i instalirai flash plug-in 4e da ne zemat pak da ti se privijdat bugs:]]]]]]]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jasab

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Юли 22, 2004 19:13    Заглавие: Отговорете с цитат

искахте мнение, получихте го, интернет експлорър също е безплатен ако имаш лицензиран windows... първо да уточним това!
дизайн студио от 7 души или по точно 2 дизайнери и 1 артдиректор, програмист също, мисля че не могат да ме впечатлят с този проект или не могат да покажат на какво са способни, или това са им възможностите.
такъв екип за мен трябва да може и да се стреми към по-добри постижения и да може да ги реализира в крайна сметка.
колкото до самия сайт, дори и да не блезти с нови идеи и креативност, той ще постига целта си да привлече клиенти или поне аз така мисля. сигурен съм че на тях би им харесъл.
за повече критика нямам време сега Wink
btw за момента се въздържах от гласуване Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ko

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Юли 22, 2004 20:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз много, много Благодаря !
badandmad

Местожителство: n/a

МнениеПуснато на: Чет Юли 22, 2004 22:54    Заглавие: Отговорете с цитат

heh.. kai` win-a sucks.. zameni IE s Mozilla.. emi opredeleno ne e tova re6enieto, zastoto nali kato prais web trqa` misli6 za potrebitelite.. ne vseki e fen na Mozilla .. ili ne vseki znae k'vo e t'va.. hah.Smile
i vse pakk mnoo` surovi ocenki mislq.. az po princip ne sym privirjenik na flash-a.. no e spolu4liv.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
steam

МнениеПуснато на: Пет Юли 23, 2004 8:38    Заглавие: f Отговорете с цитат

Az sam s Firefox to6co. Pri IE ne mi se poiaviava tova. A za proizhoda na "bug"-a nai veroiatno si prav i ti, kakto kazah i az predi tova. Nai malkoto za tova che ne e tochno vav flasha(veroiatno de). Makar che ne mi se e sluchvalo podobno neshto pri drugi saitove. Moje bi vse pak ne e tolkova fatalen za site-a. Po skoro e interesno che stana. za parvi pat mi se sluchva. No vapreki vsichko pravi mnogo grozno vpechatlenie kato se sluchi neshto podobno, makar i tova da stava dosta riadko.

A za ostanalite saveti - sazaliavam che taka se zasegna. site-a e super, don't worry Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
^^P

Местожителство: Shoplandia

МнениеПуснато на: Пет Юли 23, 2004 13:31    Заглавие: aha Отговорете с цитат

skromnoto mi mnenie : po-skoro da, otkolkoto ne.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreado

МнениеПуснато на: Пет Юли 23, 2004 15:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Анкетата не е добре поставена!

Що се отнася до цел,идея и композиция, сайта не ми харесва. при иначе поставена анкета думите ми не биха били така радикални.

На предишната версия поне човек се зарибяваше да цъка по картинките...
jasab

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед Юли 25, 2004 16:25    Заглавие: Отговорете с цитат

някъде може ли да се види старата версия на сайта Rolling Eyes
Върнете се в началото
bird
Нелегален

МнениеПуснато на: Нед Юли 25, 2004 16:48    Заглавие: Отговорете с цитат

za link kam predishnata versia na saita iavno triabva dobre da se ogleda chovek, tai kato ima link. otkrii go Smile
Върнете се в началото
nname
Нелегален

МнениеПуснато на: Пет Авг 13, 2004 19:42    Заглавие: Отговорете с цитат

мен ми харесва сайта, щеше да е хубаво и първите 5 неща в портфолиото да са на същото ниво...

правен е с размах, но сте попрекалили с анимирани елементи, които не изпълняват нищо освен декоративна роля. може да експортнете всичко наново с по-голям фреймрейт, ще изглежда по-добре и ще пести нерви при браузване

не мога да си обясня защо "полезната зона", където се показват елементите на портфолиото е с големината на 2 от бутоните. не е ли това основната цел на сайта, да покаже максимум от това, което "продавате" в удобен за браузване интерфейс?

музиката е баята гадна и по-добре без нея. а в инторото на СИС Индъстрис е направо ужасна. да кажете на композитора си да си инсталира малко софтуер, че Ребърт-а не е на мода от 5 години поне Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети