ISSN 1312-0379

bg-copy paste design

Иди на страница Предишна  1, 2

Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gradinko

Местожителство: sf

МнениеПуснато на: Чет Фев 12, 2004 15:52    Заглавие: смейте им се Отговорете с цитат

как не ги е срам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PIIP

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 12, 2004 19:37    Заглавие: Re: смейте им се Отговорете с цитат

gradinko написа:
как не ги е срам

Превъзходно...

Хаха... прекрасно... Хахахаха - толкова весело ми стана gradinko... Хаха... Това е един невероятно добър пример....

Не го вярвам... :о)
4e
Нелегален

МнениеПуснато на: Чет Фев 12, 2004 20:04    Заглавие: he Отговорете с цитат

тази сутрин "гл.редактор" на изданието се хвалеше баш с таз корица - колко смела и авангардна била
Върнете се в началото
georgivar
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Фев 12, 2004 22:30    Заглавие: Отговорете с цитат

тя е смела и авангардна обаче некак неоригинална. Пък и тия двамата от бг изданието нещо...
FPrint

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 7:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Пролетарий! Другари! Ама вие сте напълно прави! Чакайте и аз да се оплача! Те Мтел си развалиха сайта, аз колкото и да гласувам че е отврат, системата все ми показва, йок, много си го харесваме (потребителите) ! Ама кажете ми ОТКЪДЕ другаде да си пращам безплатни SMS? Преди можеше, преди нямаше РЕКЛАМА в SMS-а. А сега... искаш СМС - гледаш сайт, пращаш реклама... Гадост!

А като се разприказвах - преди малко докато си пиех кафето ми хрумна - има ли такъв термин "панелен" дизайн? Аз, ако не знаете, съм лекар по образование, та съм поръчкал из медицинските сайтове... та една фирмичка... да не казвам... е направила на конвейр един тон сайтове в БГ пространството... та и този на министерството на здравеопазването. ! Който иска - да потърси и да се увери. Питам се, кой ще ги "санира" тия панелки след време? То при нас всичко е ужасно... ИМА И НЕЩО ОЩЕ ПО-СТРАШНО!!!! Другари! Трябва да се борим! Правителството ни налага СТРАШЕН стил в дизайна си! Всяко министерство - нов дизайн. А да не говорим за малките градове и паланки... там положението е ужасяващо...
Кой от вас наскоро се е опитал да погледне електронното ни правителство? И скромната им молба " ако има доброволци, разбиращи от Линукс - да помагат, че ни се скапват нещата...."
УЖАС! УЖАС! УЖАС! И с тоя FrontPage sytle... УЖАС!!!!
НА НОЖ с тъпанарите, викам аз... дайте да направим нещо, дори без пари, ама... излагаме се така ... лице няма официално България пред света...
Преди година зададох въпрос на една среща на самият Ники Василев - какво е лицето на България пред света? И какво ми отговори той? "Ако знаете, много добре, ние сега сме започнали не знам си колко скъпа рекламна кампания, всичко е супер, много сме добри". И ми подари една от прословутите си електронни визитки. СКРЪБ, направо щях да се разплача. Който не е виждал, блазе му. За съжаление, cd-to бе толкова некачествено, че се счупи след няколко дена... и това ако ни е лицето...
Помагайте!

А що се отнася за дизайна на Groove Manifesto - хм... винаги може и по-добре :о) Но да, наистина ИМА СТИЛ! ама сега... вижте... аз съм на 19" 1280х1024... и с тези фиксирани ширини... трудничко се чете... и не се променя големината на шрифта... НЕ ЧЕ СЕ ОПЛАКВАМ сега пък да кажете...
Покажи мнения от преди:   
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Groove Manifesto Форуми -> Свобода за народа Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети